DİJİNET SP032 FİBER OPTİK SPLITTER SM 3mm SC/APC x32
DİJİNET SP032 FİBER OPTİK SPLITTER SM 3mm SC/APC x32

DİJİNET SP032 FİBER OPTİK SPLITTER SM 3mm SC/APC x32

Fiyat : $34.00  + KDV

DİJİNET SP032 FİBER OPTİK SPLITTER SM 3mm SC/APC x32, fiber optik ağlarda kullanılan bir splitter çözümüdür. Bu splitter, tek bir fiber optik sinyalini 32 farklı çıkışa bölerek, ağınızda daha fazla cihaza bağlanmayı mümkün kılar.

Splitter, 32 adet SC/APC konektörüne sahiptir. SC/APC konektörleri, single-mode (tek mod) fiber optik kablolarla uyumlu olarak çalışır ve düşük sinyal kaybı sağlar. Bu sayede, fiber optik sinyaliniz en üst düzeyde iletilir ve sinyal bütünlüğü korunur.

DİJİNET SP032, single-mode (tek mod) fiber optik kablolarla çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Single-mode kablolar, uzun mesafeli iletimlerde yüksek performans sağlar ve yüksek hızlı veri transferini destekler. Bu splitter, single-mode fiber optik kablolarla uyumlu olduğu için verilerinizin güvenli ve hızlı bir şekilde iletilmesini sağlar.

Splitter, 3mm çapında fiber optik kablolarla uyumlu olarak çalışır. Bu standart çap, kolay kurulum ve bağlantı imkanı sunar. Ayrıca, kullanımı kolay ve tak-çalıştır özelliği sayesinde hızlı bir şekilde kurulabilir ve fiber optik ağınıza entegre edilebilir.

DİJİNET SP032, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu sayede, güvenilir ve istikrarlı bir performans sunar. Fiber optik sinyalinizin bütünlüğünü korurken, sinyal kaybını minimize eder ve veri iletiminde yüksek kalite sağlar.

 

DİJİNET SP032 FİBER OPTİK SPLITTER SM 3mm SC/APC x32, telekomünikasyon, veri iletişimi, CATV (kablo televizyonu) ve diğer fiber optik ağ uygulamalarında geniş bir kullanım alanı sunar. İleri düzey iletişim ihtiyaçlarınızı karşılamak için güvenilir ve etkili bir splitter çözümüdür.

  1. Fiber Optik Splitter: DİJİNET SP032, fiber optik ağlarda kullanılan bir splitterdır. Tek bir fiber optik sinyalini birden fazla çıkışa bölerek ağda daha fazla cihaza bağlanmayı sağlar.

  2. SC/APC Konektörleri: Splitter, 32 adet SC/APC konektöre sahiptir. SC/APC konektörleri, tek mod fiber optik kablolarla uyumludur ve düşük sinyal kaybı sağlar.

  3. Single-Mode (Tek Mod) Desteği: DİJİNET SP032, single-mode (tek mod) fiber optik kablolarla çalışır. Bu özellik, uzun mesafeli iletimlerde yüksek performans sağlar ve sinyal bütünlüğünü korur.

  4. 3mm Fiber Optik Kablo Uyumu: Splitter, 3mm çapında fiber optik kablolarla uyumlu çalışır. Bu standart çap, kolay kurulum ve bağlantı sağlar.

  5. Yüksek Güvenilirlik: DİJİNET SP032, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş dayanıklı bir yapıya sahiptir. Güvenilir ve istikrarlı bir performans sunar.

  6. Kolay Kurulum: Splitter, kullanımı kolay ve tak-çalıştır özelliğiyle hızlı kurulum imkanı sağlar. Fiber optik ağınıza kolayca entegre edilebilir.

  7. Geniş Uygulama Alanı: DİJİNET SP032, telekomünikasyon, veri iletişimi, CATV (kablo televizyonu) ve diğer fiber optik ağ uygulamaları için ideal bir seçenekti