K A R G O   V E   T E S L İ M A T 

Hafta içi saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün, sonrasında verilen siparişler ise ertesi gün kargoya verilmektedir. (Resmi tatiller hariçtir)

Kargo firması olarak Yurtiçi Kargo ile çalışılacaktır.

Cumartesi ise 11:00'a kadar verilen siparişler aynı gün, sonrasında verilen siparişler ise Pazartesi günü kargoya verilmektedir. Kargo firmasının bulunduğunuz ildeki performansına bağlı olarak kargolar 1-3 iş günü aralığında teslim edilecektir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda size bilgi verilecektir.

Dijinetmarket bir on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise size konu ile ilgili bilgi verilecektir.